GKS RuszCovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najblisze spotkanie

 RuszCovia BorkowiceZwolenianka Zwole
RuszCovia Borkowice   Zwolenianka Zwole
2014-04-27, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najblisza kolejka

Najblisza kolejka 22
RuszCovia Borkowice - Zwolenianka Zwole
Joda Jedlnia - Letnisko - Plon Garbatka
KS Warka - Radomiak II Radom (b)
Legion Gowaczw - Zawisza Sienno
Powilanka Lipsko - LKS Promna (b)
Oronka Orosko - Ianka Kazanw
Polonia Ia (s) - Proch Pionki
Wulkan Zakrzew (s) - Pilica Nowe Miasto

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Wulkan Zakrzew (s) 1:0 RuszCovia Borkowice
Zwolenianka Zwole 1:3 Polonia Ia (s)
Plon Garbatka 1:0 Pilica Nowe Miasto
Radomiak II Radom (b) 2:4 Joda Jedlnia - Letnisko
Zawisza Sienno 3:2 KS Warka
LKS Promna (b) 2:0 Legion Gowaczw
Ianka Kazanw 1:5 Powilanka Lipsko
Proch Pionki 2:0 Oronka Orosko

Zczuba.tv

Sport.pl

Wyszukiwarka

Aktualnoci

Tymex Liga Okrgowa 21 kolejka.

  • autor: .., 2014-04-18 08:47
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYMEX LIGA OKRGOWA 

Wulkan Zakrzew -RuszCovia Borkowice  19.04. godz. 16:00 boisko w Goldzinie Trójka sprawiedliwych: 

 Sobania, Kwaniewski, Strzelec.
 

LKS PROMNA - LEGION GOWACZÓW, sobota, godz. 10.30 (boisko w Falcicach) 
 

IANKA KAZANÓW - POWILANKA LIPSKO, sobota, godz. 11. 
 

RADOMIAK II RADOM - JODA JEDLNIA LETNISKO, sobota, godz. 11. 
 

ZWOLENIANKA ZWOLE - POLONIA IA, sobota, godz. 12. 
 

PLON GARBATKA - PILICA NOWE MIASTO, sobota, godz. 12. 
 

ZAWISZA SIENNO - KS WARKA, sobota, godz. 12. 
 

PROCH PIONKI - ORONKA OROSKO, sobota, godz. 16. 

 

 

 

 

 

---


TLO 19 kolejka

  • autor: kuntakinte, 2014-04-03 12:23

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                N.11.00

                              RADOMIAK II

                              RUSZKOVIA

                              WINIARSKI

                             SZTABEREK

                              KRAJEWSKI

 

    ---WULKAN ZAKRZEW – POLONIA IA, sobota, godz. 16. 

 
       IANKA KAZANÓW – KS WARKA, niedziela, godz. 14 
 

      ZAWISZA SIENNO – PILICA NOWE MIASTO NAD PILIC, niedziela, godz. 15. 
 

      LKS PROMNA – JODA JEDLNIA-LETNISKO, niedziela, godz. 15 
 

       PROCH PIONKI – LEGION GOWACZÓW, niedziela, godz. 16 
    

       PLON GARBATKA-LETNISKO – ZWOLENIANKA ZWOLE, niedziela, godz. 16. 
 

      ORONKA OROSKO – POWILANKA LIPSKO, niedziela, godz. 16. 

 

 

 


18 kolejka TLO

  • autor: kuntakinte, 2014-03-27 14:37

 

 

 

 

 

 

 

 

N.15.00

RUSZKOVIA

ZAWISZA

 

 

BRZESKI
UKASIEW P
WARCHO

           

 

             -KS WARKA - PROCH PIONKI, sobota, godz. 14. 

 

              POLONIA IA - POWILANKA LIPSKO, sobota, godz. 15. 
 

              ZWOLENIANKA ZWOLE - RADOMIAK II RADOM, sobota, godz. 15. 
 

             WULKAN ZAKRZEW - PLON GARBATKA LETNISKO, sobota, godz. 15. 
 

             PILICA NOWE MIASTO NAD PILIC - LKS PROMNA, sobota, godz. 15.30 
 

             LEGION GOWACZÓW - ORONKA OROSKO, niedziela, godz. 14. 
 

              JODA JEDLNIA LETNISKO - IANKA KAZANÓW, niedziela, godz. 15. 

 

 

 

 

--
 


Rusza TLO 17 kolejka.

  • autor: ., 2014-03-20 17:02

--

    
           

 

 

 

 

              RADOMIAK II RADOM - WULKAN ZAKRZEW, sobota, godz. 15.  przeoony
           

              ZAWISZA SIENNO - ZWOLENIANKA ZWOLE, sobota, godz. 15.30   1:3 (1:1)
           

              IANKA KAZANÓW - PILICA NOWE MIAST, niedziela, godz. 14.   1:3  (1:1)
  

N.14.00

PROMNA - RuszCovia 4:0  (2:0)

JANIK

BADOWSKI

JASTRZEBSK

               PLON GARBATKA - POLONIA IA, niedziela, godz. 15. 
           

              ORONKA OROSKO - KS WARKA, niedziela, godz. 15. 
           

              PROCH PIONKI - JODA JEDLNIA LETNISKO, niedziela, godz. 15. 
           

              POWILANKA LIPSKO - LEGION GOWACZÓW, niedziela, godz. 15. 


Archiwum aktualnoci


Reklama

Zegar

Losowa galeria

Plon - RuszCovia
adowanie...

Statystyki

Brak uytkownikw
zalogowanych i 2 goci

dzisiaj: 139, wczoraj: 236
ogem: 992 858

statystyki szczegowe