Ostatni sparing GKS-u

• autor: kuntakinte, 2013-08-12 07:43

GKS RuszCovia  - KS KAMIENNA Wola  2:2   ( 2:0 )

Dla RuszCovii gole zdobyli -  1: 0 Sapieja 32", 2:0 Derlatka  42"

Sparing z KS Kamienna Wola był ostatnim test meczem dla podopiecznych trenera Gołofita. W meczu tym testowana była kolejna grupa zawodników z niższych lig. Co do ich przydatności decyzje zapadną w dniu jutrzejszym. Pierwsza połowa spotkania toczyła się pod dyktando niebiesko-biało czerwonych. Pod bramką gości często się kotłowało jednak Nasi piłkarze nie umieli postawić kropki nad i czyli zdobyć gola. Najlepszą sytuacje zmarnował Mateusz Wiatkowski który będąc sam na sam fatalnie skiksował. W 35 min. spotkania wynik otworzył Sapieja który otrzymał podanie z głębi pola,wyszedł sam na sam i płaskim strzałem pokonał bramkarza. W 42 min.meczu na indywidualną akcje zdecydował się Derlatka który po minięciu rywala zdecydował się na strzał z ok 30m , chwile później okazało się że było to kapitalne uderzenie po którym piłka zatrzepotała w samym okienku bramki Nogaja.
 W II połowie na boisku zameldowało się dziesięciu nowych zawodników.W 52 min w sytuacji sam na sam znalazł się Sikorski jednak piłka trafiła w słupek. W 60 min. w niegroźnej sytuacji stratę piłki w środku pola zanotował Zawłocki rywale przeprowadzili kontrę  po której padła kontaktowa bramka.W 68 min kolejny fatalny błąd zanotowali nasi obrońcy, tym razem fatalnie w środkowej strefie interweniował Plucner który przegrał indywidualny pojedynek z jednym z rywali w wyniku czego napastnik gości przebiegł z piłką ok 20 m. po czym zdecydował się na strzał który znalazł drogę do Naszej bramki. W końcówce spotkanie nasi piłkarze stworzyli jeszcze kilka stu procentowych sytuacji które zmarnowali kolejno : Głuszek jego strzał z 7m trafił w rywala, Sikorski po którego główce rywale wybili piłkę z linii bramkowej, natomiast strzał jednego z testowanych napastników trafił w poprzeczkę. Do końca meczu wynik mimo kilku świetnych okazji dla naszego zespołu nie uległ już zmianie.