Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Piękne zwycięstwo

• autor: gks1994, 2009-03-23 15:06
W niedzielę 22.01.2009 Gminny Klub Sportowy rozpoczął rundę wiosenną. Po trzymającym do końca  w napięciu meczu piłkarze z Ruszkowic pokazali, że są silną ekipą, a przeprowadzone zmiany w klubie wyszły im na dobre. Gospodarze nie pozwalali rozgrywać piłki przeciwnikowi, sami groźnie atakując i tym sposobem po pierwszej połowie prowadzili 1-0.
W drugiej połowie RuszCovia zdobyła jeszcze dwie bramki i kiedy już wszystkim wydawało się, "że jest po meczu" Zamłynie zdołało wyrównać. Pod koniec spotkania trener Bogdan Szcześniak wykorzystał ostatnią zmianę wprowadzając na boisko Pawła Płuciennika, który zdobywając bramkę na 4 : 3 uratował tak potrzebne punkty. Zwycięstwo naszych graczy zostało okrzyknięte największą niespodzianką 16 kolejki I grupy A klasy.
Bramki dla GKS zdobyli: D. Plaskota (37), D. Stępień (51),  K. Krzepkowski (56), P. Płuciennik (88)
Bramki dla Zamłynia: Kaim (59),  Łabuński (62), Bińkowski(65)