Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Zwycięstwo po dobrym meczu

• autor: gks1994, 2009-04-12 14:34
W Sobotę (10.05.2009) równo z godziną 13:00 sędzia rozpoczął małe derby pomiędzy GKS RuszCovią, a Chojniakiem Wieniawa.
Od początku spotkania RuszCovia narzuciła swój styl gry, mimo to Chojniak nie zamierzał się poddawać bez walki i przeprowadzał groźne akcje. Z minuty na minute mecz stawał się coraz ciekawszy. W 33 minucie bramkę dla Gminnego KS-u zdobył Paweł Kietla. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej części spotkania. Drug połowa okazała się dla GKS-u jeszcze lepsza. Zaraz, gdy sędzia rozpoczął kolejną część spotkania, RuszCovia przeprowadziła koronkową akcję, którą wykorzystuje Damian Stępień . Zawodnicy RuszCovii dalej atakowali, natomiast Chojniak bardzo dobrze się bronił i wyprowadzał groźne kontry. W 63 minucie po ładnej akcji gola dla Chojniaka zdobywa Dariusz Tomczyk, który po strzeleniu bramki zachowuje się delikatnie mówiąc śmiesznie. Ta bramka podcięła skrzydła zawodnikom z Ruszkowic, którzy zaczęli się cofać na swoją połowę. W 65 minucie pięknym rajdem przez całe boisko popisał się Wojtek Maroszek, który efektownymi zwodami przedarł się w pole karne przeciwnika- niestety nie udało się zakończyć tej akcji bramką.  Dwie minuty później kolejna akcja RuszCovii- znów bramkarza z Wieniawy pokonuje  Paweł Kietla . Do końca meczu nic już się nie zmieniło. RuszCovia- Chojniak 3:1