Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Niespodzianka

• autor: gks1994, 2009-05-14 14:52
Po dwóch kolejnych przegranych ligowych meczach, piłkarze Gminnego Klubu Sportowego pokonali na wyjeździe Szydłowiankę II Szydłowiec 3:1.
Mimo, że do Szydłowca pojechaliśmy ze słabymi nastrojami, to jednak ambicja i walka dały nam trzy punkty. RuszCovia od początku chciała narzucić własny styl gry. Nie było "szarpania" do przodu, lecz mądra gra i wyczekiwanie na odpowiednią chwilę. GKS grał o wiele spokojniej od gospodarzy, utrzymywaliśmy się przy piłce i w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu. Efektem takiej postawy była bramka zdobyta w 20 minucie przez Łukasza Adamczyka. Do końca pierwszej części spotkania GKS grał jeszcze lepiej, lecz wynik nie uległ zmianie. Na drugą część meczu RuszCovia wyszła równie zdeterminowana jak na początku. Wyśmienita gra Pawła Płuciennika i naszej młodzieży- Kamila Krzepkowskiego i Patryka Gila dała nam drugą bramkę (ok 65 min), którą zdobył Paweł Kietla. Szydłowianka zdołała odpowiedzieć jedynie jednym trafieniem pięć minut później, które dało szansę wywalczenia choćby jednego punktu. Marzenia zostały rozwiane w doliczonym czasie gry, kiedy GKS zdobył trzecią bramkę po uderzeniu z głowy Kamila Krzepkowskiego. Po bardzo dobrym występie w Szydłowcu Gminny KS przywiózł do Ruszkowic trzy oczka.