Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Derby dla RuszCovii

• autor: gks1994, 2009-05-16 13:59
Juniorzy Gminnego Klubu Sportowego po bardzo dobrym meczu wygrali derby z Chojniakiem Wieniawa. Mimo niesprzyjającej aury nasi młodzi zawodnicy bardzo dobrze radzili sobie w grze na jeden kontakt co w efekcie dało aż cztery strzelone bramki.
To był rewanż za spotkanie w rundzie jesiennej (1:6 dla Chojniaka). Pierwsza połowa była dosyć wyrównana. Obie ekipy nie chciały się odsłaniać i grały dość asekuracyjnie. Pierwsza bramka wpadła ok. 20 minuty. Strzelcem był bardzo dobrze dysponowany w tym spotkaniu Wiktor Fidos. Po upłynięciu 10 minut Chojniak zdołał wyrównać. Bramkę dla przyjezdnych zdobył Karol Terlecki. Pierwsza część spotkania zakończyła się remisem. Druga połowo to całkowita dominacja GKSu. Piłkarze z Wieniawy zupełnie sobie nie radzili z zabójczymi rajdami Wiktora Fidosa, który ciągle zmieniał swoja pozycję na boisku. Taka postawa RuszCovii przyniosła efekt w postaci trzech bramek- Mariusz Polak, Wiktor Fidos, Maciej Gębka. Podsumowując GKS zagrał bardzo dobry mecz, każdy piłkarz angażował się jak tylko mógł, nikt "nie odstawiał nóg". Pochwała należy się też naszemu bramkarzowi Dawidowi Skuzie, który "wyciągał" niesamowite strzały.