Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Gracja pokonana

• autor: gks1994, 2009-06-07 19:33
Gminny Klub Sportowy pokonał na własnym boisku Grację Tczów 2:0. Mecz był bardzo wyrównany, lecz więcej szczęścia mieli gospodarze. Gra była chaotyczna, przez co spotkanie traciło urok.
Początek meczu był bardzo nudny. Obydwie drużyny grały na tzw. "wyjazd" i nie stwarzały żadnych sytuacji podbramkowych. Ok. 15 minuty meczu kibice byli świadkami bardzo przykrego wydarzenia. Karol Ślęzak, który próbował uderzać na bramkę, niefortunnie kopnął zawodnika Gracji (Dominik Małecki) i złamał mu nogę.Przerwa w meczu trwała ok. 30 minut. Gdy zawodnik Gracji został odwieziony do szpitala mecz się rozpoczął na nowo. Po tym zdarzeniu szybciej otrząsnęli się zawodnicy z Ruszkowic. Paweł Majewski strzelił piękną bramkę z rzutu wolnego i pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem gospodarzy. W drugiej połowie Gracja próbowała odrobić straty, często atakowała lecz nieskutecznie. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:0 dla GKSu, a drugą bramkę zdobył Łukasz Adamczyk.