Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Pewny awans!

• autor: gks1994, 2009-08-09 20:32
Piłkarze Gminnego Klubu Sportowego bardzo pewnie pokonali swojego pierwszego pucharowego rywala Rexonę Radom, aż 6:1. Jest to bardzo dobry początek oficjalnych występów w sezonie 2009/2010. To wysokie zwycięstwo bardzo cieszy wszystkich kibiców, a także napełnia optymizmem przed inauguracyjnym meczem ligowym, w którym zmierzymy się z Kraską Jasieniec.
Wynik całkowicie odzwierciedla przebieg spotkania. GKS był o wiele lepszą drużyną, grał spokojniej i pewniej. Presja faworyta nie przeszkadzała RuszCovii, a wręcz pomagała. Już w pierwszej połowie wynik meczu był raczej przesądzony- 3:1. W drugiej połowie przewaga gospodarzy jeszcze bardziej się powiększyła, a wynik wzrósł dwukrotnie! Reasumując GKS strzelił sześc bramek i stracił jedynie jedną. Golkipera gości pokonali: Stanisław Rozmarynowski, Adam Najdzik, Mariusz Szcześniak, Kamil Krzepkowski 2x, Łukasz Adamczyk.