Przedmeczowe rozkminki

• autor: gks1994, 2009-08-13 13:42
A oto analiza gry pierwszego ligowego rywala Gminnego Klubu Sportowego- zespołu Kraski Jasieniec.
W ubiegłym sezonie Kraska Jasieniec grała w Klasie A w gr. 2, gdzie zajęła szóstą pozycję z dorobkiem 51 punktów w 30 spotkaniach. Był to dośc udany sezon w wykonaniu drużyny z Jasieńca. Kraska wygrała 15 meczy, 6 zremisowała i 9 przegrała. Porównując ten wynik z wynikiem RuszCovii, Kraska wypada lepiej! Gminny KS wywalczył 45 punktów, wygrywając 13 spotkań, 6 remisują i 11 przegrywając. Ostatnim razem obie drużyny spotkały się ze sobą w sezonie 2005/2006. GKS zajął wtedy 6 pozycję w tabeli, sąsiadując z Kraską, która była jedną pozycję niżej. W rundzie jesiennej gospodarzem spotkania był klub z Jasieńca. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gości. Wiosną Kraska zrewanżowała się RuszCovii pokonując ją 1:0. Atutem GKSu w tym spotkaniu będzie własne boisko. Jeszcze w ubiegłym sezonie rola gospodarza nie była w naszym przypadku aż taka ważna, ponieważ rozgrywaliśmy mecze na malutkim, bocznym boisku, na którym wszystko się mogło wydarzyc. Piłkarze z Jasieńca w ubegłym sezonie stracili aż 37 bramek w meczach wyjazdowych, co jest dobrym prognostykiem przed tym meczem. Jeśli RuszCovia zagra tak jak w PP z Rexoną Radom, to powinniśmy wygrac tą potyczkę. Reasumując obie drużyny prezentują podobny poziom, grają dobrą i stabilną "piłkę" co sprawia, że mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

autor: ~klusu 2009-08-13 13:47:07

avatar Mecz do wygrania!! tyklo GKS!!

autor: ~anonim 2009-08-13 19:17:29

avatar dziś gks gra sialalala i trzy punkty ma sialalalal!!

GKS RuszCovia : Start Radom