Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Kolejna porażka

• autor: gks1994, 2009-08-24 11:00
Wczoraj piłkarze Gminnego Klubu Sportowego doznali pierwszej porażki w sezonie (4:3 z Akcją Jastrzębie). Wynik boli tym bardziej, że prowadziliśmy przez większość meczu.
Akcja Jastrzębie nie wydała się być przeciwnikiem, który mógłby powalczyć o komplet punktowy z Ruszkowicami. Jednak pozory często mylą. Pierwsza połowa była dość wyrównana. Jedna jak i druga drużyna stwarzała sytuacje strzeleckie, lecz napastnicy po obu stronach razili nieskutecznością. Gra była płynna, szybka i ciekawa. Na pierwsza bramkę czekaliśmy aż do 43 minuty-gola strzelił Mariusz Siudek. Druga połowa to całkowita zmiana nastrojów wśród kibiców. Mimo, że Mariusz Siudek strzelił kolejne dwie bramki, mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla drużyny przyjezdnych. GKS miał duża szansę na zdobycie trzech punktów. Wygrywaliśmy już 2:0 i 3:1 lecz w pewnym momencie nasza gra "siadła" i Akcja zdołała wygrać spotkanie.