Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Wywalczone zwycięstwo

• autor: gks1994, 2009-09-07 15:31
Piłkarze Gminnego Klubu Sportowego wygrali bardzo ważny mecz z Sadownikiem II Błędów 2:1. Kolejne 3 punkty bardzo przybliżyły naszą drużynę do fotela lidera II grupy piłkarskiej A Klasy.
Wszyscy spodziewaliśmy się łatwych trzech punktów, tymczasem podróż do Błędowa okazała się być trudniejsza niż myśleliśmy. Mecz zaczął się spokojnie, ale z biegiem czasu gospodarze zaczęli grać coraz lepiej. Piłkarze RuszCovii grali dość chaotycznie i nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga część spotkania zaczęła się fatalnie dla GKSu. W 47 minucie po błędzie naszego bramkarza, Sadownik mógł się cieszyć z prowadzenia. Od tej pory sytuacja na boisku zmieniła się diametralnie. RuszCovia z minuty na minutę grała coraz lepiej. Taka postawa naszych piłkarzy zaowocowała bramką Adama Najdzika w 57 minucie. GKS nie zwolnił tempa, utrzymywał się długo przy piłce i atakował coraz groźniej. Zwycięstwo w tym meczu zapewnił nam Darek Nowak wykorzystując rzut karny w 60 minucie. Końcówka meczu była bardzo nerwowa, ale udało nam się utrzymać wynik do końca spotkania. Dzięki temu zwycięstwu i potknięciu Orła Gielniów awansowaliśmy na drugą pozycję w tabeli tracąc jeden punkt do lidera.