Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Lider pokonany!

• autor: gks1994, 2009-10-03 20:14
Po remisie z Orłem Gielniów piłkarze Gminnego Klubu Sportowego pokonali w Radomiu lidera tabeli II grupy A klasy, drużynę Zamłynia.
RuszCovia nie zbyt dobrze zaczęła mecz tracąc bramkę już w 10 min. na szczęście GKS wziął się do odrabiania strat i do przerwy zdołał wyrównać. Druga połowa to jeszcze lepsza gra naszych zawodników co w konsekwencji dało nam kolejne dwie bramki, które uspokoiły grę, co prawda gospodarze zdołali zmniejszyć straty na 2:3 ale dopiero w 89min. Zamłynie Radom 2 : 3 GKS RuszCovia