Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

RuszCovia mamy lidera...

• autor: gks1994, 2009-11-12 14:57
To był niebywale emocjonujący mecz! Dwa razy przegrywaliśmy, dwa razy remisowaliśmy, lecz jednak to My zeszliśmy z boiska jako zwycięzcy! 11 listopada był bardzo szczęśliwym dniem dla GKSu, ponieważ nasi bezpośredni rywale pogubili punkty i odskoczyliśmy im w tabeli jednocześnie zostając liderem w II grupie piłkarskiej A Klasy.
Jadąc na ten mecz wszyscy żartowaliśmy, że tracimy bramki w pierwszych minutach spotkania, że zawsze to my musimy gonić wynik- tym razem również tak było. Na szczęście jesteśmy doświadczeni i nie załamujemy głów, tylko potrafimy wyjść nawet z najtrudniejszej sytuacji zwycięsko. Mecz w Błotnicy rozpoczął się o godzinie 12:00. Przez równe 90 minut padał deszcz, zawodnicy jednej jak i i drugiej drużyny byli przemoczeni i zmarznięci. Boisko na, którym przyszło grać GKSowi było wprost fatalne! Jedno wielkie grzęzawisko, wszędzie stała woda a pod bramkami można było zażyć kąpieli błotnej. Płyta rozmiarowo była podobna do naszej bocznej, przez co nasi "grajkowie" nie mogli grać na swoim normalnym poziomie. Jak już wcześniej wspomniałem musieliśmy gonić wynik! W 10 minucie po błędzie w naszej defensywie gospodarze objęli prowadzenie. Od tej pory mecz był rozgrywany głównie na połowie Błotnicy. Mimo wielu ciekawych akcji RuszCovia nie mogła wyrównać. Na pierwszą bramkę czekaliśmy aż do 35 minuty. Kamil Krzepkowski pokonał bramkarza KSu, który w tym meczu miał duże problemy z celnym wykopywaniem piłki z okolic własnej jedenastki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po przerwie RuszCovia była nieco rozkojarzona, przez co straciła bramkę już w 48 minucie (rzut karny). Znów gonimy... ale swój dzień miał Krzepa, który w 60 minucie doprowadził do remisu, a 10 minut później dał nam prowadzenie! Po raz kolejny bardzo dobrą zmianę zaliczył Łukasz Adamczyk, który w 70 minucie zmienił Patryka Gila, a 75 strzelił gola. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla RuszCovii!