Trudna sytuacja w Belsku Dużym

• autor: gks1994, 2010-02-10 09:25
Activ Belsk Duży- obecnie najsłabsza drużyna w II grupie A Klasy, która w 15-stu spotkaniach zgromadziła na swoim koncie jedynie 4 pkt. Można powiedzieć, że nie ma wielkiej tragedii, gdyż do bezpiecznej strefy traci 6 pkt, a to nie jest tak dużo, lecz nie w tym tkwi problem!
Największym problemem Activu jest zarząd, który w ogóle nie interesuje się tym co się dzieje z klubem. Jak do tej pory nie odbył się ani jeden trening, nie mówiąc o grach kontrolnych. Klub jest w bardzo ciężkiej sytuacji, powinien już dawno temu powstać jakiś plan naprawczy, który dałby szanse utrzymania się w lidze, lecz jak wypowiadają się ludzie, którym na sercu leży sprawa Activu- "zarząd milczy". W klubie panuje ogólny marazm i zwątpienie czy zespół przystąpi do rundy rewanżowej. Jeżeli sytuacja się nie zmieni bardzo możliwe jest wycofanie się klubu z rozgrywek, czego oczywiście nie życzymy!

autor: ~gks 2010-02-10 09:47:31

avatar moim zdaniem klub do rozpadu, niestety jak oni nawet nie zaczęli treningów to jak oni chcą coś ugrać na wiosnę?????

autor: ~robinho 2010-02-10 13:24:56

avatar może nic nie chcą ugrać ,chcą pewnie tylko pograć w piłke . :D

autor: ~gks 2010-02-10 17:45:02

avatar komu by się chciało jeździć na wyjazdy wracać z 14-stoma bramkami na koncie??:) są inne sposoby żeby sobie tylko pograć w piłkę:)