Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Gładko poszło

• autor: gks1994, 2010-03-01 16:17
W kolejnym sparingu Gminny Klub Sportowy w dobrym stylu pokonał Chojniaka Wieniawę 8:1. Postawa naszych zawodników w tym spotkaniu napawa optymizmem przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Najbardziej cieszy to, że gole zdobywali jedynie piłkarze z Ruszkowic: Michał Gil, Patryk Gil i Adam Najdzik.

Drużyna z Wieniawy stawiała opór jedynie przez kilka minut, następnie rozpoczęła się niemalże całkowita dominacja GKSu. Warunki do gry nie były najlepsze, lecz zawodnicy poradzili sobie doskonale. Strzelanie rozpoczął Michał Gil, wykorzystując rzut karny. Od tej pory bramki wpadały jak na zawołanie. Chojniak zdołał strzelić jedynie jednego gola po błędzie naszego golkipera (Ireneusza Banasiewicza, który grał w pierwszej połowie, w drugiej części spotkania zastąpił go w bramce Dawid Skuza).