XVIII kolejka

• autor: gks1994, 2010-04-05 08:49
W XVII kolejce spotkań o mistrzostwo II gr. piłkarskiej A Klasy Gminny Klub Sportowy nadal ma 4 punkty przewagi nad drugim Zamłyniem Radom. Obie drużyny odniosły pokaźne zwycięstwa. Zwyciężyła także Akcja Jastrzębia, tymczasem w Grójcu dwa punkty zgubił Strażak Wielogóra.

Jodła Jedlnia Letnisko- Belweder Mogielnica 1:0 (0:0)- spotkanie ósmej i przed ostatniej drużyny w tabeli. Mecz stał na dość niskim poziomie, obie drużyny nie pokazały wielkiego futbolu, lecz to gospodarze strzelili gola na wagę trzech punktów. Strzelcem bramki był nowy nabytek Jodły D. Fijoł (70).

LKS Jedlińsk- KS Błotnica 0:2 (0:0)- W jedlińsku kibice czekali na powtórkę z poprzedniego meczu, lecz derby rządzą się swoimi prawami, gdyż każdej drużynie bardzo zależy na wygranej. To było ciężkie spotkanie dla obu jedenastek- powodem była słaba jakoś murawy. KS Błotnica nawiązywała groźne ataki i strzeliła dwie bramki. Strzelcem był Jurczak (54, 70k). Gospodarze też mieli swoje okazje, lecz nie potrafili wykorzystywać stwarzanych przez siebie sytuacji.

Orzeł Gielniów- Sadownik II Błędów 2:0 (1:0)- Orzeł wygrał już drugi mecz z rzędu i powoli zaczyna się piąć w górę tabeli. Do trzeciej Akcji traci już tylko trzy punkty. Mecz z rezerwami Sadownika był bardzo zacięty. Dużo dała bramka strzelona w ostatnich minutach pierwszej części spotkania. Gole: G. Łopata (35) M. Stępień (88).

Mazowsze II Grójec- Strażak Wielogóra 1:1 (1:0)- podobnie jak w Ruszkowicach, mecz Mazowsza ze Strażakiem obfitował w walkę. Aż czterech zawodników z tego powodu musiało przed wcześnie opuścić boisko. Na dodatek gospodarze kończyli w dziesiątkę, lecz udało im się utrzymać korzystny wynik. Gole: K.Tkaczyk (25)- Molga (46).

LZS Zalesice- Akcja Jastrzębia 1:5 (1:2)- po przegranej z liderem, Akcją wzięła się za robote i wygrała w dobrym stylu z niżej notowanymi Zalesicami. Akcja była lepsza niemalże pod każdym względem od gospodarzy i w konsekwencji zaaplikowała LZSowi 5 bramek! Gole: Brzostkowski (5k)- Wicibisz (6), Śliwiński (31), Dobosz (59, 68), Głuchowski (83).

Zamłynie Radom- GKS Belsk Duży 11:0 (4:0)- kolejne lanie- tak można napisać o GKSie. Znów stracili bardzo dyzo bramek i coraz mniej realne jest utrzymanie się w A Klasie. Zamłynie było o wiele lepsze od gości. Aż sześciu zawodników wpisało się na listę strzelców. Gole: Śniegocki (4., 20., 55.), Trojanowski (25., 59., 77. - karny), Pysiak (44.), Kaleta (72.), Zgutka (75.), Rosłaniec (80.).

Beta WinDoor Radom- Kraska Jasieniec 2:1 (1:1)-  Beta: Barszcz - Okruta, N. Żyła, Michalak, Otrębski, Rybski, Kociński, Woźniak, Płaza, Krajewski, Majewski.
Kraska: Sosulski - Malinowski, Garczewski, R.Bińkiewicz, J.Bińkiewicz, Bryła, Nowocień, Orzechowski (60. Rzeczkowski), K.Sarniak (77. Ł.Sarniak), Sikorski, Rogoziński (46. Ucinek).

autor: ~gregory 2010-04-05 20:18:06

avatar

No dobra podsumowanie kolejki fajne tylko że skopiowane z radomsport!.może adminstratorze warto by pomysleć o kontaktach do ludzi z poszczegółnych klubów o komentarz do meczy rozgrywanych w danym tygodniu?,byłoby ciekawe podsumowanie kolejki---pomyśl o tym?

ADMIN: pomysł ok! pomyślimy i od następnego tygodnia będziemy działali, pozdro.

GKS RuszCovia : KS Jastrząb