Przed weekend'em

• autor: gks1994, 2010-04-22 17:11

Piłkarska A Klasa wraca na boiska! Echo tragicznej katasrofy w Smoleńsku powoli zaczyna milknąć. "Głodni gry" piłkarze znów będą mogli sprawiać radość swoim kibicom. Oto krótki opis zbliżającej się kolejki ligowej.

Orzeł Gielniów: LKS Jedlińsk- piłkarze z Gielniowa pną się w górę tabeli jak błyskawica! Runda wiosenna w ich wykonaniu jest bardzo dobra. Jak do tej pory odnieśli dwa zwycięstwa w dwóch meczach. Tymczasem LKS gra w kratkę. Potrafi przegrać u siebie z Błotnicą i wygrać na wyjeździe z Jodłą. Mecz zapowiada się ciekawie. Faworytem wydaje się być Orzeł, przemawia za nimi także atut własnego boiska. Wynik pierwszego spotkania- 4:1 dla LKS.

Jodła Jedlnia Letnisko: Zamłynie Radom- najbardziej ofensywana drużyna zagości w Jedlni podczas tego weekend'u. Gospodarzom będzie bardzo trudno urwać punkty Zamłyniu, chociaż warto przypomnieć, że Jedlnia jest ciężkim terenem do gry- przegrał tam obecny lider. Radomianie z pewnością będą chcieli zwyciężyć by nie stracić dystansu do RuszCovii, która zagra ze słabym Belwederem. Wynik pierwszego spotkania- 1:0 dla Zamłynia.

Sadownik II Błędów: LZS Zalesice- zagrają ze sobą sąsiedzi z dołu tabeli. W tym meczu można spodziewać się dużej ilości walki. Obie drużyny nie prezentują wysokiego poziomu- wygraną będzie trzeba wybiegać! Jeżeli wygrają gospodarze, to zrównają się punktami z LZS. Wynik pierwszego spotkania- 4:3 dla LZS.

GKS Belsk Duży: WinDoor Beta Radom- pisząc o tym meczu zastanawiam się czy GKS kolejny raz będzie "rozstrzelany" przez rywali? Piłkarze z Belska prezentują mizerną postawę niemal w każdym meczu. Jeżeli nic się nie zmieni to faworyt jest tylko jeden. Wynik pierwszego spotkania- 10:1 dla Bety.

Pilica Nowe Miasto: Mazowsze II Grójec- z fenomena końcówki rundy jesiennej do "przeciętniaka" rundy wiosennej- tak w skrócie można podsumować Pilicę. Tymczasem Mazowsze prezentuje równą formę. Nie gra wprawdzie jak RuszCovia czy Zamłynie, lecz świetnie sobie radzi w meczach z takimi drużynami jak Pilica Nowe Miasto. Faworytem wydają się być goście. Wynik pierwszego spotkania- 6:2 dla Pilicy.

Akcja Jastrzębia: KS Błotnica- akcja jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Traci cztery punkty do wicelidera z Radomia i nie może sobie pozwolić na "wpadki" z takimi rywalami KS Błotnica. Jeżeli gospodarze realnie chcą myśleć o awansie to muszą ten mecz wygrać. Wynik pierwszego spotkania- 2:1 dla Akcji.

Kraska Jasieniec: Strażak Wielogóra- Strażak podobnie jak Akcja musi wygrywać swoje mecze jeżeli chce awansować. Kraska jest rywalem, z którym można zdobywać łatwe punkty, choć należy pamiętać o tym, że wyjazdowe mecze ze słabszymi drużynami są czasami trudniejsze niż z tymi lepszymi. Faworytem jest Strażak. Wynik pierwszego spotkania- 2:0 dla Strażaka.

autor: ~anonim 2010-04-22 17:49:07

avatar prawie jak sport.pl

autor: ~wini 2010-04-22 19:07:04

avatar a czemu nie ma nic o ruszcovi??

autor: ~gks 2010-04-23 19:35:34

avatar belsk czeka ostrzał:) nieźle

autor: ~panda 2010-04-24 18:16:30

avatar Jodła - Zamłynie 2:3 Sadownik II Błędów - LZS Zalesice 1:0