Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

XVI kolejka

• autor: gks1994, 2010-04-30 10:43

W pojedynku na szczycie Zamłynie Radom okazało się lepsze od Akcji Jastrzębia pewnie wygrywając 4:1. Lider z Ruszkowic tym razem nie zlekcważył rywala i również wygrał swój mecz. Windoor Beta Radom po zwycięstwie z KS Błotnicą awansowała na 4 lokatę w tabeli, spychają Akcję na piąte miejsce.

ZAMŁYNIE RADOM: AKCJA JASTRZĘBIA 4:1 (3:0)- zdecydowanie najcekawsze spotkanie tej kolejki! Zamłynie Radom pewnie pokonało aspirującą o awans Akcję Jastrzębia. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze- już po 15 minutach wygrywali 2:0! Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 3:0 dla Zamłynia. W drugich 45 minutach wpadły jeszcze dwie bramki i mecz zakończył się zdecydowaną wygraną wicelidera.
Bramki: Pietrzyk (5., 12., 42., 59.) - Kiljanek (70.).

MAZOWSZE II GRÓJEC: LKS JEDLIŃSK 5:1 (1:0)- ten mecz był bardzo jednostronny. Rezerwy Mazowsza dość dobrze radzą sobie w lidze, lecz gdy zostaną wzmocnione zawodnikami z pierwszego składu (tak jak w tym meczu) nie mają sobie równych. LKS przyjechał w osłabieniu na ten mecz- dodatkowym czynnikiem, który pomógł gospodarzom w zwycięstwie była gra w dziesiąstkę od 30 minuty.
Bramki: Romański (17.), Ścisłowski (60.), Karls (66.), Kołecki (70.), Kuklewski (85.) - Janiszewski (82.).

LZS ZALESICE: STRAŻAK WIELOGÓRA 1:5 (0:2)- tego chyba każdy się spodziewał. Strażak wygrywa mecz za meczem. Zalesice nie były zbyt wymagającym rywalem dla trzeciej drużyny II gr. A Klasy. Dzięki tej wygranej Strażak ucieka w tabeli piątej Akcji.
Bramki: Lis (51.) - Zieliński (42.), Goguła (43., 58.), Panek (53.), Molga (82.).

BELWEDER MOGIELNICA: SADOWNIK II BŁĘDÓW 0:1 (0:0)- mecz o życie dla jaednej jak i drugiej drużyny. Tak jak pisalismy w zapowiedzi było więcej walk niż ładnej gry piłką.  W penym momencie była sama walka! Podczas meczu doszło do boiskowej awantury. Ostatecznie lepszy okazał się Sadownik.
Bramka: Krawczak (66.).

WINDOOR BETA RADOM: KS BŁOTNICA 3:0 (1:0)- radomiane wygrywają mecz za meczem. Dzięki takiej postawie awansowali już na czwartą pozycję w tabeli. Przez 90 minut gospoadarze panowali nad sytuacją na boisku i nie dali dojść do głosu rywalom.
Bramki: Woźniak 2, Majewski.

JODŁA JEDLNIA LETNISKO: GKS BELSK DUŻY 4:0 (2:0)- wkońcu Jodła wygrała! Ale z kim? Rywal, którego ograli jest niemalże pewnym kandydatem do spadku- tylko cud może ich teraz uratować. Co do spotkania- mecz wyglądał tak jak każdy mecz z GKSem, jedni atakowali drudzy się bronili.
Bramki: Jusiak 2, Deja, Tomczyk.

ORZEŁ GIELNIÓW: PILICA NOWE MIASTO 3:1 (1:0)- bardzo ciekawe spotkanie odbyło się w Gielniowie. Bohaterem meczu był strzelec dwóch bramek dla gospodarzy Damian Sapieja. W pierwszej połowie wykorzystał rzut karny, a przy wyniku 1:1 popisał się wspaniałym strzałem zza pola karnego i zdobył drugiego gola. Wynik meczu ustalił Zych.

Bramki: Sapieja 2, Zych - Stępniak