Do Grójca o wszystko

• autor: gks1994, 2010-06-04 10:55

W tym sezonie mieliśmy kilka celów do zrealizowania. Udało się wybudować nową trybunę, udało się zmodernizować główną płytę na stadionie, udało się stworzyć silny zespół, który potrafi ogrywać najlepszych ale najważniejszym- i jeszcze nie zrealizowanym- celem jest awans do Ligii Okręgowej!

Mecz z Mazowszem II Grójec będzie jednym z najważniejszych w tym sezonie! Nie możemy tam stracić punktów, nie możemy pozwolić sobie na żadne potknięcie, ponieważ Strażak Wielogóra jest tuż tuż za naszymi plecami. W ostatnim czasie w drużynie panował mały kryzys, lecz w niedzielnym spotkaniu z GKS Belskiem Dużym doszło do przełamania złej passy i miejmy nadzieję, że zawodnicy zapomnieli już o meczach z Zalesicami, Błędowem i Radomiem. Jeżeli doszłoby do tego o czym nie chcemy nawet myśleć, czyli do porażki to jednak jest jeszcze mała szansa na awans. Strażak w tej kolejce gra z Orłem Gielniów, który również potrafi zaskakiwać. Podczas tego weekendu będziemy kibicowali nie tylko GKSowi, ale także lokalnemu rywalowi z Gielniowa. Pamiętajmy, że w ostatniej kolejce gramy właśnie ze Strażakiem i prawdopodobnie właśnie wtedy przesądzi się kto będzie w przyszłym sezonie grał z LO.

• czytano: [1962]

autor: ~panda 2010-06-05 19:12:04

avatar KRASKA JASIENIEC - JODŁA JEDLNIA LETNISKO 3:8 (1:4) *** STRAŻAK WIELGÓRA - ORZEŁ GIELNIÓW 2:0 (0:0) *** WINDOOR BETA RADOM - LZS ZALESICE 3:2 (1:1) WDR:Po co to piszesz jak każdy sprawdza na radomsport :D?

autor: ~strażak WiA 2010-06-06 09:50:43

avatar Gdzie wy jedziecie dla was liga się skończyła. Siedzieć dalej w A i nie marudzić cieniasy. To na ochłodę \" miałeś chamie złoty róg, został Ci się ino.......... co tu można wpisać ???

autor: ~anonim 2010-06-06 14:24:49

avatar ej Strażak tylko się nie załamuj ale GKS wygrał 4:0 z Mazowszem

autor: ~panda 2010-06-06 16:18:15

avatar buraku z Wielogóry baty dostajecie za dwa tygodnie aż miło:) nawet jak Zamłynie wam puści,w co wątpię:)

autor: PiotrDTrener 2010-06-07 08:07:36

Profil PiotrDTrener w Futbolowo Zyczę Ruszcovii awansu, mam nadzieję, końcówką rozgrywek nie zaprzepiścicie szansy jaka się przed wami otworzyła. Gratuluje pieknego obiektu i fajnie prowadzonej strony. Pozdrawiam. Piotr Dejworek. MOD: dzięki i zapraszamy na mecz z Błotnicą!

autor: ~strażak WiA 2010-06-07 15:11:17

avatar Koleś!Zamłynie nic nam nie będzie puszczać. Po prostu będzie pojedynek i wygramy. Gramy u siebie i jesteśmy mocni. Was też łomot czeka, ale najpierw wygrajcie ostatni mecz z Błotami. Coś czuję sensację i plecki wieśniaczki. Kłaniają się zalesice, he he. MOD: czego płaczesz? Załóżcie własną sronę i tam piszcie co chcecie... ale no tak, kto będzie na nią wchodził? Przecież macie kibiców... pozdro

autor: ~do Strażak WiA 2010-06-09 20:17:38

avatar koleś nie strasz nas Błotnicą bo z tego co pamiętam to żeście mieli w portkach i nie pojechaliście do Błotnicy takie z was cwaniaki tylko załatwiliście walkowera przy stoliku i czego sapiesz