Mecze kontrolne

• autor: gks1994, 2010-08-06 09:58

Piłkarze Gminnego Klubu Sportowego przygotowyją się do zbliżających się wielkimi krokami rozgrywek ligowych. Podczas letniej przerwy nasi zawodnicy brali udział w dwóch turniejach piłkarskich, a także zagrali dwa sparingi- z Gerlachem Drzewica i Neptunem Końskie.

Naszym pierwszym sparing-partnerem był zespół Gerlacha Drzewica. Trener Andrzej Ośka miał okazję zprawdzić jak prezentuje się testowany przez RuszCovię Marek Zakrzewski. Podczas tego spotkania nie moli wystąpić dwaj inny testowani przez nas zawodnicy: Michał Mazurkiewicz i Cezary Kiraga (Strażak Wielogóra). GKS Wystąpił niemal takim samym składem i ustawieniem jakim grał w Klasie A. Mimo długiej przerwy piłkarze RuszCovii zagrali całkiem dobre spotkanie. Niestety widać jeszcze braki w zgraniu, jednak wszystko idzie ku lepszemu! Jedyne co martwi to błędy, które przytrafiają się nam w lini defensywnej, lecz nie warto załąmywać głów.

GKS RuszCovia- Gerlach Drzewica 4:2

Bramki: Kamil Raczyński, Michał Gil, Kamil Krzepkowski, Patryk Gil

Skład: Banasiewicz, Zakrzewski, Majewski, Maroszek, Wojtunik, Krzepkowski, M. Gil, P. Gil, Najdzik, Raczyński, M. Gębka

Weszli: Skuza, Włodarczyk

W drugim meczu zagraliśmy z Neptunem Końskie. Tym razem okazaliśmy się słabszą drużyną i ulegliśmy 1:4. W Końskich zagrali już Michał Mazurkiewicz i Cezary Kiraga. Obaj zprezentowli się z dobrej strony, pokazali, że potrafią grać w piłkę na dobrym poziomie. Wg. Dawida Skuzy zagraliśmy lepiej niż z Gerlachem. Mówił, że z prepektywy bramkarza byliśmy lepsi pod względem zespołowym, bardzo dobrze rozgrywaliśmy piłkę lecz znów sami trzelaliśmy sobie bramki. Konludując- w sparingach nie jest najważniejszy wynik! Najważniejsze jest to, aby zespół się zgrał, żeby powrócił na ligowe boiska odpowiednio przygotowany! W niedzielę czeka nas spotkanie pucharowe z Pilicą Nowe Miasto. Będzie to kolejny sprawdzian dla naszego zespołu przed inauguracją rozgrywek ligowych.

Neptun Końskie- GKS RuszCovia 4:1

Bramki: Mirek Gębka

Skład: Skuza, Zakrzewski, Kirga, Majewski, Ślęzak, Mazurkiewicz, M. Gil, P. Gil, Najdzik, Krzepkowski, Słoń

Weszli: Raczyński, Mirek Gębka

autor: ~anonim 2010-08-06 13:46:53

avatar konkludując ;)

autor: ~gksr 2010-08-06 15:41:36

avatar Puchar sobie odpuszczamy, szkoda chłopaków.

autor: ~panda 2010-08-07 21:19:06

avatar idiota?????????