Mecze kontrolne zakończone.

• autor: kuntakinte, 2011-03-13 16:55

GKS RuszCovia w swoich przygotowaniach do rundy wiosennej wypadła bardzo dobrze. W rozegranych pojedynkach kontrolnych, klub z Ruszkowic nie doznał porażki. Cztery zwycięstwa oraz cztery remisy, świadczą o poważnym podejściu zawodników naszego klubu do rozgrywanych sparingów.

W każdym meczu testowani byli nowi zawodnicy, niektórzy z nich pozostaną w ekipie niebiesko-biało-czerwonych zasilając skład GKS. Tak szeroka kadra RuszCovi zmobilizuje z pewnością do rywalizacji między zawodnikami, a tym samym możemy liczyć na mocną "jedenastkę", która pozwoli zająć w lidze okręgowej bezpieczne miejsce od strefy spadkowej. Już za tydzień nasi zagrają z Wulkanem o pierwsze w tej rundzie punkty w "okręgówce" i wtedy zobaczyły jakim składem zagramy oraz z których  zawodników testowanych skorzysta trener Andrzej Ośka. Możliwe, że dojdzie do składu jeszcze jeden zawodnik, który nie grał w meczach towarzyskich, czy na pewno ? Tak, to już pewny transfer. Ekipę z Ruszkowic zasili wychowanek Broni Radom. Szczegóły w sobotnim komentarzu po meczu z Wulkanem Zakrzew.

autor: ~123 2011-03-13 20:34:43

avatar a ciekawe kto to bedzie

autor: ~Sasha 2011-03-13 22:06:00

avatar Z chęcią pograłbym z chłopakami ale praca nie pozwala na treningi, trochę jednak mam żal do zarządu że nawet nie dał znać co i jak tylko odwrócił się plecami, żadnego telefonu żadnej wiadomości. takie są realia życia. Życzę jak najlepiej GIEKSIE

autor: ~Tomasz F 2011-03-14 13:55:54

avatar Sasha nie błażnij się, z księżyca spadłeś płaczku !!

RuszCovia - Zwolenianka