CZEKAMY NA MKS OSKAR !!

• autor: kuntakinte, 2011-03-25 08:08

Takim tytułem został skomentowany pojedynek jesienią między tymi zespołami na stronie internetowej Oskara. GKS RUSZCOVIA jako beniaminek ligi okręgowej, miał dostać w Przysusze srogie lanie. Po 30 minutach gry i prowadzeniu miejscowych 3-0, było przysłowiowe" po meczu". Kibice na centralnej trybunie śmiali się i opluwali zawodników  z Ruszkowic, a swoich pupili wręcz nosili na rękach nie szczędząc słów pochwały. W 31 minucje spotkania po strzelonej bramce Patryka, gra zmieniła się na korzyść gości, którzy w FENOMENALNYM STYLU rozłożyli na łopatki pewnych siebie kopaczy z Przysuchy.    Niedzielny pojedynek, to już inna bajka. Oskar w pierwszym meczu z Gryfią, to inny zespół od tego co grał jesienią. Mks zaprezentował się słabiutko. Brak zgrania, chaotyczne kontrataki i wiele innych mankamentów, stawiają gości w bardzo trudnej sytuacji w meczu za miedzą.

GKS RUSZCOVIA po przerwie zimowej jest MOCNY i głodny sukcesu. Kadra oparta jest na doświadczonych zawodnikach. W Zakrzewiu zabrakło kilku zawodników z podstawowego składu, a tym samym wyjściowa jedenastka z Oskarem  27.03.2011 - będzie na pewno inna.  W tym meczu liczy się tylko zwycięstwo GKS RUSZCOVIKażdy inny wynik można uznać za sensację!.

WSZYSTKICH KIBICÓW RUSZCOVI ZAPRASZAMY NA MECZ I DOPING DLA SWOJEGO ZESPOŁU.

TYLKO GKS RUSZCOVIA !!

autor: ~obiektywny 2011-03-25 12:06:29

avatar Kibicuje RuszCovii bo nie lubie Oskara za ich pewność siebie ale uważam że tekst jest grubo prsadzony! Jak można stwierdzać o formie jakiegokolwiek zespołu po jednym meczu??? Oskar jest mocny i bedzie za.... trudno ich ograć bo skład GKS-y się zmienił i jeśli chodzi chodzi o zgranie to bardziej boję się o Nas niż o Nich. Licze na dobre widowisko i 3pkt miejscowych i panowanie w powiecie!:)

autor: ~fanatyzm _ mamy_we_krwi 2011-03-27 19:10:56

avatar no i jak Panowie kto rządzi w powiecie RUSZCOVIA hehe pozdro ;)

autor: ~KLUSEK 2012-01-13 20:53:26

avatar NAUCZCIE SIĘ GRAĆ W JUNIORACH ZERO POJĘCIA O GRZE TYLKO NA PAŁE WALĄ .JAK WIDZIAŁEM MECZ JUNIORÓW OSKAR-RUSZCOVIA TO OMAL BRAMKARZA ZABILI.ALE I TAK DOBRZE BRONIŁ.

Zawisza Sienno - GKS RuszCowia