Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Udany rewanż Oskara.

• autor: kuntakinte, 2011-03-27 19:06

Dzisiejszy mecz miał pokazać która z drużyn przepracowała solidnie przerwę zimową. Mks Oskar nic piłkarsko w tym spotkaniu nie pokazał. Zespół z aspiracjami do IV ligi z taką gierką  będzie miał problemy z awansem. Po łatwym spotkaniu z Gryfią i wymęczonym zwycięstwie ekipy z Przysuchy z   RuszCovią musiał się już dobrze  napocić!!. Dla RuszCovi na usprawiedliwienie można dodać, że mecz z Wulkanem w ciężkich warunkach pogodowych, dał się we znaki naszym zawodnikom. Szybko strzelona bramka przez gości w 12 minucie, trochę rozgrzała widowisko. Niebiesko-Biało-Czerwoni dążyli do wyrównania wyniku. W 35 minucie w zamieszaniu na polu karnym przyjezdnych, Marek Lawrenc  pięknym "mykiem" piłkarskim oszukał bramkarza gości Żurka. Do przerwy po 1-1. Druga odsłona meczu nic ciekawego nie wniosła z obu stron. Ostra gra, walka o piłkę i dwa gole dla gości. Jak to się mówi w piłkarskim świadku - nie ważny styl, liczą się strzelone bramki. Brakowało w tym meczu derbowym dramatu, jaki był w pierwszym spotkaniu między zespołami wygranym przez RuszCovię 5-4 jesienią. Kibice gości, obawiali się do końca o wynik. Jeśli ta ekipa ma reprezentować powiatw IV lidze, to tragedia dla regionu. Braki w wyszkoleniu, kondycja, zero techniki, poprostu klapa. Co gorsza nabytek Wajszczuk z 5 metrów ładuje piłkę w poprzeczkę"super napastnik". Warka, Wulkan, Legion, powinny poradzić sobie z tymi grajkami i wybić IV ligę tym słabiakom, bo jeszcze nie dorośli do awansu. GKS rozegrał dwa spotkania zaliczając nieszczęsne dwie porażki. W 18 kolejce ( 2/3.04 ) gramy z Zamłyniem i ten mecz musimy wygrać innej opcji brak.

RuszCovia - D.Skuza, Kiraga, Bochniak, Majewski, Wojtunik- A. Kleczewski( 60 Mazurkiewicz) M.Gil, T.Kleczewski( 45 Raczyński), Lwarenc ( 85 Gębka)- P.Gil ( 68 Matyjaśkiewicz), Najdzik.

0-1 Wajszczuk ( 10)

1-1 Lawrenc  (35)

1-2 Płuciennik (55)

1-3 Wajszczuk (58)

Sędzia główny - Jacek Karpeta.

Widzów - około 350.

Sędzia główny spotkania, wywiązał się bardzo dobrze ze swojej pracy - DZIĘKUJEMY.