Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Kolejny punkt

• autor: kuntakinte, 2011-05-01 20:07

Po złożeniu rezygnacji przez trenera A.Ośke, która oczywiście została przyjęta, niebiesko-biało-czerwonych poprowadził młody szkoleniowiec Adam Najdzik. Cel dla gospodarzy był jeden - tylko zwycięstwo i zgarnięcie trzech punktów. Pierwsze minuty spotkania pokazały, że w zespole GKS-y jest atmosfera jak najbardziej korzystna do osiągnięcia zwycięstwa  w tym pojedynku. Składne akcje gospodarzy rozmontowały obronę przyjezdnych, ale na przeszkodzie do zdobycia gola stał dobrze w dzisiejszym meczu dysponowany bramkarz Leszek Boruch.  Goście również mieli kilka sytuacji w pierwszej połowie do zdobycia zmiany wyniku, lecz "celowniki" zawodziły. "Co się odwlecze to nie uciecze" - to przysłowie sprawdziło się w 43 minucie. Futbolówkę na lewe skrzydło otrzymał Michał Gil  po dośrodkowaniu na pole karne do Michała Mazurkiewicza, a ten  pakuje piłkę do bramki gości, do przerwy 1-0. Druga odsłona obfitowała już w brutalne faule ze strony gości, którzy nie przebierali w środkach, aby wyrównać, albowiem dla Oronki również każdy punkt się liczy. Sędzia w tym okresie gry troszkę stracił kontrolę  i dopuścił do ostrej gry  przyjezdnych co w  konsekwencji doprowadziło, że dwaj nasi zawodnicy zostali zniesieni  z boiska. Feralna 85 minuta i nie wybaczalny błąd naszej obrony pozwolił wyrównać stan pojedynku na 1-1. Tego czynu dokonał najlepszy łowca bramek dla Oronki -  Kamil Czarnecki. Szkoda, pierwsze zwycięstwo w tym sezonie było tak blisko. WAŻNE, ŻE NASZ ZESPÓŁ W KOŃCU ZACZĄŁ GRAĆ !!

GKS : Skuza ( 89' Banasiewicz) - Majewski, Wojtunik, Urbaniak, Iwański - Raczyński, Lawrenc, Kiraga, M.Gil ( 65'Matyjaśkiewicz) - P.Gil (81"Gębka), Mazurkiewicz.

GKS RuszCovia - GKS Oronka Orońsko  1 - 1 ( 1-0)